Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Étteremben szoktatok kezet...

Étteremben szoktatok kezet mosni kajálás megkezdése előtt?

Figyelt kérdés
2017. szept. 28. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Én késsel és villával eszem.
2017. szept. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy előtte hol jártam. Ha otthonról megyek, akkor nem. De ha pl. előtte órákon át vásároltam, vagy ügyeket intéztem, akkor nyilván sok mindent összefogdostam.
2017. szept. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
#1 vagyok. én komolyan válasuoltam. Minek kezet mosni, ha egyszer nem nyúlok kézzel a kajahoz?
2017. szept. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Hiába mégy ki a mosdóba, hogy kezet moss, visszafelé csak megfogod azt a kilincset, amit előtted már kismillió ember, ki tudja milyen kézzel fogott meg.
2017. szept. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
5: Akkor végül is minek enni, ha úgyis éhesek leszünk? Minek fürdeni, ha úgyis koszosak leszünk? :)
2017. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

6-os!

Nem azt mondtam, hogy nem kell kezet mosni, de nem egy olyan helyen, ahol nem tudom, mások milyen kézzel fogdossák a kilincset.

Moss kezet otthon, mielőtt elindulsz az étterembe!!!!

2017. szept. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

3-as írja jól. Ha otthonról, akkor nem kell. Be a kocsiba, ott ki, asztalhoz és kész.

Viszont ha előtte már vásárolgatott az ember, vagy tudja, hogy beszennyeződött, akkor alap.

Aki a kilincset említette: én könyökkel szoktam nyitni és csukni a mosdóajtót idegen helyen, sajna erre háklis vagyok, ki tudja, mi van rajt. Sokan vécézés után se mosnak kezet, milliószor láttam már. Talán innen az undor.

Kérdező! Jogos a kérdésed, és nem hülyeség. A kés-villa-kanál kombó oké, de ha mondjuk péksütemény is van, azt általában kézzel fogjuk meg még étteremben is...

2017. szept. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Én mindig tartok magamnál egy pici flakonos kézfertôtlenítôt
2017. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Én igen, akkor is, ha késsel-villával vagy kanállal eszem. Az ajtót szintén könyékkel/alkarral nyitom ki, szóval nem fogdosom össze, nem lesz piszkos.
2017. szept. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

*7-es vagyok. Közben töröltek választ, tehát nyilván 2-es válaszolóra gondoltam.


A kézfertőtlenítő sem rossz ötlet, lányomnál is mindig van. Tőlem mentek a zöldek. :)

2017. szept. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!