Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » 10-12 emberre mennyi pizzát...

10-12 emberre mennyi pizzát kéne rendelni?

Figyelt kérdés
Házibuliba pénteken. Az egyik lány 2 60 cm-essel számolt, szerintem viszont ez kevés.(tekintettel arra, hogy én pl egyedül megeszek egy 30 cm-est. Ha nagyon ragaszkodik hozzá, akkor majd én fizetek külön egyet magamnak, de az tuti, hogy abból senki nem kap, mert én szóltam hogy az kevés lesz:D ráadásul mindenki mást szeret
2017. jún. 7. 18:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi más kaja nem lesz, akkor lehet több, egy teljes éjszaka alatt el lehet csipegetni. De alapból én is kettőt mondtam volna.
2017. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%

Inkább több legyen, mint kevesebb, szerintem nyugodtan számoljatok úgy, hogy egy emberre egy 30-as pizza.


Nálunk most 4 napos grillezés, bográcsozás volt, 6-an voltunk, ketten nők.Mi voltunk ugye a vendéglátók, párommal úgy beszéltük meg, inkább több legyen, mint kevesebb.

Tavaly is így csináltuk, bár tavaly rengeteg kaja a kukában végezte, talán melegebb volt, nem úgy ettünk.

Pont ma este rendelünk pizzát, 3-an vagyunk, de ebből egy fő a 7 éves lányom, szerintem mégis úgy rendelünk, hogy tutira megyünk.

Nem vagyunk egyáltalán elhízva, pizzát is ritkán eszünk, de attól kínosabbat nem tudok elképzelni, hogy valaki éhes maradjon.

2017. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én négy 60cm-esre gondolnék. Ráadásul felénk az óriáspizzát lehet felesben kérni. Felére ilyen, felére olyan feltéttel.

Egész éjszaka simán el lehet csipegetni bő egy 30-cmes pizzát egy embernek, pluszban valóban jól jön, ha még ébredés utánra is marad.

Részemről, nő létemre, van, hogy megeszek egy egész 30-cmeset. És nem vagyok kövér.

2017. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!