Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Valóban vannak a McDonald's-ba...

Valóban vannak a McDonald's-ban vagy Burger Kingben "Secret Menu"-k?

Figyelt kérdés
Ha igen, Magyarországon is?

2015. júl. 18. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mo-n nincsenek ilyenek
2015. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mi az a secret menu? mmint ertem h titkos, de bovebben?
2015. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
olyan ételek, amik nincsenek kirakva az étteremben táblára, meg a weboldalon sincs fent.
2015. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Burgerben volt 4-5 éve: vegetárius wopper. Nagyon finom volt, többször vettem, nem volt a listán. Azután fokozatosan olyan drága lett - hogy kihagyják a húst:D, az annyira drága mulatság:D, hogy már nem vettem régóta.
2015. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Na itt van a volt kedvenc: "a marketingnek nem része, mégis létezik a hús nélküli Whopper. "

[link]

2015. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Én dolgoztam mekiben. Kulon osszetevot nem éri meg kiolvasztani vagy "shelflife"-on tartani azért, hogy majd jon egy " beavatott" és kéri a titkos menut és akkor majd felhasználjuk. A létezo dolgokat meg gyakorlatilag így is tudod kombinálni. Nálunk sosem volt ilyen, úgy 99%, hogy NINCS.
2015. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A vegetáriánus hamburgerek és hasonlók szerintem nem olyan titkosak. Én vegetáriánus vagyok, és volt már, hogy úgy kértem hamburgert gyorsétteremben, hogy ne legyen benne hús. Mindig megkaptam, és ugyanannyit kellett fizetnem érte, mint a normális hamburgerért.
2015. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7, szomorú, jobb helyek azért tartják az ár/érték arányt és kicsit lecsapnak az árból ha valaki hús nélkül kéri...
2015. júl. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

7- ezt mondom, , hogy volt vega whopper és az olcsóbb volt, nem volt a listán, csak tudtam , hogy van - azután nőtt, nődögélt az ára, hogy annyi lett, mint a másik:D (4)

majd eljön az idő, mikor drágább lesez -mert különleges, hogy nem teszik bele a húst:D

Mint, hogy jött az óvodába egy ruhaárus, olyan gyerektrikókkal, amire nincs rátaknyolva valami óriási, gusztustalan, divat matrica - és drágább volt (ua kínai poló), mert hiszen sokkal szebb:D:D

2015. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!