Hogyan ehetnék itt?

Figyelt kérdés
Éjjel Nappal Budapestben Félix és Regina Hamburger Reaktort vezet, hogyan ehetnék ott? Meg szeretném kóstolni Félix szósz különlegességét és enni szeretnék egy Regina által készített burgert. Hol van ez a hely, lehet ott enni?

2015. júl. 8. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Helyszin a romai parton van, de nem hinnem, hogy bufekent uzemelne, csak forgatasi helyszin. Tv sorozat szereplok sem igen fognak hamburgert sutni a rajongoknak.
2015. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
én meg kérek időpontot a csillagvirág klinikára...
2015. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

"Helyszin a romai parton van"


Szerencsére még nem romai part a Római part.

2015. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló, ez jó volt. :D :D
2015. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Kedves #3-as!


Most komolyan ezt a valaszt tudtad adni a kerdesre? Nem vagy egy kicsit kotozkodos? Es akkor tudjad, Te kis nyelvesz: Romai-part (erted ugyem hogy kotojellel!).


Milyen parasztok egyesek, akik nem a kerdesekre valaszolnak, hanem probalnak nyelveszkedni HELYTELENUL! :)

2015. júl. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Valentinius válasza:
Úgy hallottam, hogy pl. a hajó létezik, buliznak is rajta néha. A reaktor viszont csak a filmben üzemel. Szerintem élőben nem is nagyon lenne keletje.
2015. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 babaska válasza:
Én sétáltam mostanában a római-parton, de semmit se láttam,pedig direkt kerestem....
2015. okt. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
elköltözött a rómairól ;)
2015. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!