Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tudtok egy jó éttermet ajánlan...

Tudtok egy jó éttermet ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés
...ahol nem miniatűr műremekeket szolglának fel,hanem kiadós, finom ételeket? (2 főre max. 20-25 ezer forintért)

2014. nov. 19. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Trófea Éttermek

Bécsi Szelet

Stex

2014. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Ebből az első kettőt sürgősen elfelejteném (a Trófea nagyon tömegízlésű, a Bécsiről nekem kritikán aluli tapasztalataim vannak). A Stex Ház szerintem is jó és bőven belefér az árkategóriába.
2014. nov. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. nov. 19. 15:54
 4/10 anonim ***** válasza:

Második! Melyik Bécsire gondolsz?

Én az Óbudait ajánlom, az jó! A többit nem ismerem.

2014. nov. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
borkonyha.
2014. nov. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A borkonyha úgy michelin csillagos, hogy 1 fő 10 ezerből végigeszi a három fogást, és a három fogástól jól is laksz. nem óriási adagok, de a minőség-ár-mennyiség arányok szerintem teljesen elfogadhatóak.
2014. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 15. Kerben van egy hely, aminek a neve PLEHCSARDA. Na ez a helyed akkora adagok vannak, h pff. Beirod a jutuba es mar menni is fogsz. A masik favoritom a MIX-R pizzieriak.
2014. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
uhh, itt az a kérdés, hogy ki tudja a legigénytelenebb helyet ajánlani? :D
2014. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Erzsi Mama konyhája: igazi, jó kis házias ízek, bőséges adagok, barátságos árak, nálunk abszolút kedvenc.
2014. nov. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

Erzsi mama honlapja és étlapja mehet egyenesen a modorosblogra...uramisten, ez a gagyi betűtípus, a vicceskedő/gagyi dumák, és a teljesen megszokott, unalmas kajakínálat, ami ráadásul túlságosan hosszú lista...hát nem, kösz, ez már önmagában túl gyanús.

2014. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!