Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Sárváron melyik a legszebb...

Sárváron melyik a legszebb étterem?

Figyelt kérdés
Anyukámnak lesz a szülinapja,elszeretném vinni vacsorázni!Szerintetek melyikbe vigyem?:)

2014. szept. 24. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy a legszebb-e azt nem tudom, de épp egy hete voltam életemben először Sárváron és mi a Vadkert étteremben vacsoráztunk. Nem messze van a fürdőtől. Azt tudom róla elmondani, hogy nagyon hangulatos és tipikusan házias ételek készülnek ott. Nem egy olcsó hely, de ha megakarod lepni, szerintem ideális a körülmény és a felhozatal egy anya számára.
2014. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Mai napig beszélünk róla párommal milyen finom volt a konyha, a vadételek, és az egész hely látványa nagyon érdekes. Én nagyon ajánlom a helyet ha szeretitek a természetet.

2014. szept. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. voltam. még annyit, hogy ez egy tipikus vadász étterem, az étterem rész egy pincében van, nem titok így, hogy a vadételeik a legjobbak. A környezte amolyan "természetes", van mellette istálló is.
2014. szept. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Banya tanya. Hangulatos és nagyon de nagyon jók a pizzák! Életem legjobb pizzáját ott ettem már többször is! Ha nem akartok ott pizzázni akkor a többi kaja is nagyon finom!
2014. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. vagyok. A Banya tanya a fürdőhöz közel van. Azt hiszem penny vagy lidl van mellette. A rendes kaják is nagyon finomak! győri vagyok, 26 éves, lány.
2014. szept. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

Kicsit vicces,hogy én,aki minden nap jár Sárváron és 20km-re lakik tőle pont én nem tudok semmi ilyet :)

2014. szept. 24. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!