Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mit ajanlanatok eskuvoi menunek?

Mit ajanlanatok eskuvoi menunek?

Figyelt kérdés
Augusztusban lesz az eskuvonk es nem tudjuk, hogy mi legyen a foetel.

#eskuvoi menu
2014. máj. 29. 12:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, ma már fikázzák a népszerű kajákat, mint pörkölt, rántott hús, ilyesmi. Mert az nem trendi! Bár végül is azokat mindenki szereti. Elvégre nem lehet a lakodalmi menü paleo-elvek szerinti. Ma már egy zserbó is ciki, mert csak a sajttorta a trendi.
2014. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Van aki meg pont hogy csak a csirkemellet eszi meg. Rántva egyáltalán nem fogyókúrás.
2014. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A mi lagzinkban volt:

1. tyúkhúsleves csigatésztával

2. marha és kakaspörkölt, ki milyet kért, nokedlivel és krumplival

3. sült krumpli, párolt rizs, vegyes,főtt zöldség köretként, a tálon: rántott sajt, rántott sertés, rántott gomba, fasírt, sajttal, sonkával töltött hús, csirkecomb, rántott csirkemell

4. éjfélkor friss gyümölcsök, töltött káposzta + vacsi maradékok

5. süti: a torta mellett pogácsák, kisebb aprósütemények


remélem segítettem :)

2014. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én 2 hete ezeket ettem lagziban: húsleves, bakonyi sertésszelet, rántott és sült húsok, zöldségek, éjfél után hidegtálak: saláták, kolbásszal töltött karaj, sajttal rakott csirkemell.
2014. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%
Egy eve volt az eskuvom, nalunk az eskuvoszervezo ajanlotta a bufevacsora megoldast, es nagyon jol tettuk, hogy ezt valasztottuk. Volt paleos kaja is, volt vegetarianus is, volt hal es tengergyumolcsei, sajttal, vadhusok is, de volt a gyerekeknek nuggets es sultkrumpli, sot csokiszokokut is, bar azt nem csak a kisebbek elveztek:). Pazarul sikerult minden, pont ahogy remeltem, egy (most nagyon felkapott, ezert nem irom a nevet) ettermet biztunk meg. Ha kell, privatban adok elerhetoseget!
2014. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!