Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol lehet nagyon vastag...

Hol lehet nagyon vastag tésztás pizzát rendelni budapesten?

Figyelt kérdés
A kedvencem, csak a nagyon vastag tésztásat szeretem, de alig találok. :( A pizzaboy, pizza forte stb még éppenhogy közepesek. Köszi, pusz :)
2013. nov. 25. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
süss magadnak...
2013. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bárhol.... amerikai tésztás pizzának hívják. fúj....
2013. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nagyon vastag teszta mar nem is pizza kategoria, olyat keves helyen talalsz valoban. Keszitsd el otthon vagy kenyerlangos neven keress ra. Vannak viszonylag vastag tesztak,Don Pepe nekem pl.mar nagyon vastag,sok rendelos oldalon ki tudod valasztani az alapot.
2013. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Én a pizzaparadicsomban ettem nagyon finomat. ha jól tudom 3. ker. a Mekivel szemben.
2013. nov. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Don pepe
2013. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Peter Hill válasza:

Ilyenkor miért adnak emberek olyan válaszokat, hogy "Süss magadnak!"? Ez nem válasz a kérdésre. A kérdést megismétlem én is, mert engem is érdekel:

Honnan lehet vastag tésztás pizzát rendelni?

Nálunk az egész család (5 fő) azt szereti.

Köszönöm előre is, a konstruktív, valós válaszokat!

Péter

2020. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!