Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Honnan rendeljek pizzát?

Honnan rendeljek pizzát?

Figyelt kérdés

1. Pizza King: nem annyira finom, de a 40 centis pizza annyiba kerül mint a Don Pepébe a 32-es.


2. Don Pepe: finomabb, mint a Pizza King, de kisebb.



2013. szept. 29. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Don Pepe : A Pizza King lehet ,hogy olcsó ,de mi már kaptunk nyers tésztájú pizzát tőlük : Rengetegen rendelnek tőlük az ára miatt : és nem figyelnek a minőségre összecsapják és kész .. Ráadásul amikor vissza hívtam őket ,hogy milyen a pizza ,nem csak nem sült meg atészta ,hanem feltét is igen hiányos volt .rám csapták telefont megse hallgatak . 2szer probáltam beszélni velük..
2013. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Életemben 2x ettem PK-s pizzát, mindkétszer nyers volt. Hiba volt második esélyt adni nekik, soha többet!


Mondjuk a Don Pepe ugyanolyan szar, az áron meg felesleges nyavajogni, el kell fogadni, hogy a minőség pénzbe kerül.


Attaboy, Pizza Italiana javasolt kiszállítósok, de nyilván nem olyan árakon, mint az előző kettő...

2013. szept. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Pizza Sprint a legjobb [link]
2013. szept. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi, de nem hiszem, hogy szolnokról felhozzák pestre.. xd
2013. szept. 29. 13:00
 5/10 anonim válasza:
Próáld ki a Giuseppe-t!
2013. szept. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Corners Pub


Az American Pizzázóból ne, ha kedves a pénzed.

2013. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a pizzagirl volt a kedvencem. 50-es vagy milyen pizzát rendeltem mindig. Szép vékony tészta, a feltét is jó.. Persze én nem szeretem a pizzát. De jó volt. És baromi olcsó. Nem kell semmi extrát várni, de olcsó és jó. Egy kis kecsappal. Már Londonban élek, na itt van jó pizza, csak a 28-as kerül 3500-ba. Otthon, csak pizzagirl. Ja és nem tom még van e a hétvégi menüjük, féláron adnak kétadag kaját. Leves-cordonbleu de nem mirelit köretel és savanyúval- és kvajó palacsinta plusz egy két literes queen ücsi 2500. Na az nagyon megéri
2013. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kerdes. Sok rosszat vagy kevesebb finomat akarsz enni?
2013. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Most hozták ki a pizza king fele buci pizzát olyan száraz hogy kiloszamra nyomom rá a majonézt mert különben megfulladok.. csirke helyett valami undormany majas akármit hoztak, tehát vettem 800 Ft-ért egy majkremnel megkent vastag száraz tésztát.....

Soha többé nem rendelek tőlük!

2015. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mindegy honnan, csak a Theo Papa konyhájából NE!


Hétköznap este, ~20 óra. Családi pizzát rendelünk, első rendelésünk Theó papa konyhájából. A pizza pontosan 2 óra és 47 perc alatt (!) ért ki Hűvösvölgybe! A második óra eltelte után felhívtuk őket, hogy vajon elfelejtették-e a pizzánkat. A diszpécser azt mondta, hogy ez van, nagyon messze vagyunk, sok idő kijutni Hűvösvölgybe a belvárosból.... Este lévén forgalom sem volt, illetve nem Székesfehérvárra kértük a pizzát (bár oda is kétszer leért volna ennyi idő alatt), hanem Budapestre!!!!! Budapestről.


A pizza, mikor megjött (épphogy 3 órán belül) természetesen már jéghideg volt. A távtartók a dobozba csak úgy bele lettek szórva. Nem, nem szúrva, SZÓRVA! Nem tartották el a fedelet a pizzától és így ráragadt a valaha még meleg sajt, feltépte az egész pizzafeltétet a tésztáról, ahogy felnyitottuk a dobozt.


Felháborítónak tartom, hogy ilyen minősíthetetlen állapotban szállítják a pizzákat, soha többet nem rendelek Theó Papától és igyekszem lebeszélni az ismerőseimet is, ne ispróbálkozzanak vele. A bicska kinyílik az ember zsebében, hogy lehet ilyen pofátlan egy étel házhozszállítást vállaló cég! Messze van Hűvösvölgy? 3 óra az út a futárnak a forgalommentes úton? Akkor ne szállítsanak Hűvösvölgybe, a mindenségit!


Tökéletes ellenpélda pl. a Don Roberto pizzéria az Árpád Hídnál, meg lehet nézni, hogyan szállítanak ki. Csak olyan messzire szállítanak, ahova a futár még biztosan oda tud érni A MELEG PIZZÁVAL! Éppezért sajnos Hűvösvölgybe sem szállítanak, de legalább nem harácsolnak ilyen pofátlan módon, mint ez a Theo Papa.


Közel 3 óra alatt kaptuk meg az ehetetlenül hideg családi pizzát, amit aztán a távtartók hanyag beledobálása miatt még szét is barmolt a fedélre ráégett sajt....


Gratulálok! Sok sikert az üzlethez.

2016. jan. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!