Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Debrecenben hol lehet kapni a...

Debrecenben hol lehet kapni a legjobb hamburgert?

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
A nagy erdő melletti villamos körpályánál a Kossuth egyetem kijáratánál van egy büfé, ott adják szerintem a legjobb hambit, jó nagy, tele anyaggal nosztalgikus, gyermekkoromban is mindig ott vettem hamburgert, ha az ősök elvittek sétálni a nagy erdőre :-)
2013. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a klinikák villamosmegállónál lévő büfében szoktam venni, ha arra járok. Minden van benne, én eggyel teljesen jól lakok.
2013. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :DD
2013. aug. 5. 22:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben egyet értek az elsővel! (Egyébként azt hiszem Bo-de-ga a neve, vagy valami hasonló)
2013. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Maximas válasza:
52%
a both-dega büfékről eszembejutott, hogy volt egyszer olyan h vártam a villamosra bambultam és egyszercsak arra lettem figyelmes, hogy 3 patkány sprintelt be a büfé alá. Meg ráadásul azok a büfék körül mindig ott tanyáznak a cigányok.
2013. aug. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Debrecenben sajnos sehol! Debrecenben csak a mekis vagy Burger King-es szutyok, és a neokádári, igénytelen "maszek" talponálló büfék kínálata közül választhatsz. Ha kulturált helyen, nagy választékot, nagy adagot, és igényesen elkészített hamburger különlegességeket akarsz, akkor sajnos ezen a téren is Pestig kell ebben az országban battyognod.
2013. okt. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Utolsó! Debrecenben térj be az Ikon nevezetű helyre a Piac utcán! Állítom, hogy 100%-ban vissza fogod vonni, amit írtál.
2013. okt. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Debrecenben valóban nincsenek jó kajáldák, ami egy ekkora egyetemváros esetében vérlázító. Van egy-két csillagászati árú luxusétterem (Leroy, Belga étterem stb), és sok igénytelen, olcsóbb hely. Persze én Pesthez viszonyítok, ahol az olcsó ár abszolút nem zárja ki a nagy adagot és a minőséget. De ha átmész a feleakkora Nyíregyre, ott is sokkal több, kis olcsó, de igényes étterem van. Valamiért Debrecen kulináris téren nagyon a béka feneke alatt van.
2015. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tisztem megvédeni Debrecent, de ha valahol, akkor ott igazán Isteni éttermek vannak!

Vannak persze iszonyú drágák (és színvonalasak) is, de a legtöbbje egész baráti áron ad kiváló minőséget!

Amiket itt összehordtál - minden indok, tény vagy magyarázat nélkül - az csak a mérhetetlen sznobizmusod és/vagy tájékozatlanságod ékes bizonyítéka...

2015. jún. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Belgát luxus-étteremnek nevezni igen nagy beszűkültségre utal! (az Ikon, a Régi Posta, a John Bull Óbester, a Divinusz stb. stb. valóban a luxus kategória)
2015. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!