Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Tortuga étterem jó hely? Az...

A Tortuga étterem jó hely? Az ételek finomak-e illetve h bőséges adagot adnak-e? Asztalt foglalni kell vagy van hely mindig?

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szép, fantáziadús, kalózos díszlet van elől, kicsit hátrébb a lábad alatt úszkálnak a teknősök (bár mi csak elől voltunk). Vannak kis kétszemélyes "kuckók" pároknak, el lehet húzni a függönyt :) de vannak 10-12 személyes asztalok is. Az ételek nagyon finomak, és hát mivel serpenyőben hozzák ki az ételeket (ami olyan persze, pl paella), elég nagyok az adagok. Mi előre foglaltunk asztalt. Csak ajánlani tudom!
2012. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hű, hol van ez?:D
2012. dec. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 laca50 válasza:

Üdv.

Tudod, a google a te és más jó barátja!

Azért itt nézd meg.

[link]

2012. dec. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
köszi, gondoltam rá, de azért bíztam bennetek és nem kelelttt cslódnom :D
2012. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!