Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miert nem engedi a google,...

Miert nem engedi a google, hogy az ertekelesemet kozzetegyem egy adott etterem oldalan?

Figyelt kérdés

Rengetet ertekelest tettem mar kozze, egy-ket etteremnel pedig nem engedi, hiaba van mar tobb szaz egyebkent masok altal. Tovabba kepet is csatolok, ami nem serti az iranyelveket sem.

Megprobaltam kep nelkul, ugy sem ment. Vartam heteket, akkor sem. Folyton azt irja, hogy hiba tortent a tartalom feltoltese soran.


okt. 8. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:
61%
Vagy valamiért le vagy tiltva az adott oldalon, vagy már nem lehet új értékeléseket adni. De a legegyszerübb, ha írsz nekik emailban és megkérdezed
okt. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!