Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Itt Pesten hol vannak ételbáro...

Itt Pesten hol vannak ételbárok,vagy kifőzdék ahhol az ember főtt ételhez juthat és megtud naponta, mindennap bőségesen ebédelni jól lakva!?

Figyelt kérdés

Ahhol kívannak rakva fém tálkába,tálakba burgonya,rizs, húsok, szószok,köretek egyszóval minden és az ember csipesszel ki tud venni belőle abból amit kér és akar magának aznap enni?

Nem tudom,hogy ezeken a helyeken italt is árulnak pl: szénsavmentes ásványvíz kis műanyag palackban!?

És mennyit kell ezekért fizetni ha egy valaki tudja és járt már ilyen helyen olyanra amire én gondolok!?



#ivás #evés #Ételbárok #Kifőzdék
szept. 16. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Pl a jászainál van a Lecsó
szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen?

És az milyen a lecsó nevű étkezde,vagy kis étterem nem ismerem és nem is hallottam én még róla tisztelt felhasználó kommentelő válaszadó!?

Milyenek ott az árak és milyen ételeik vannak a vásárlóknak a vevőknek!?

szept. 16. 16:46
 3/11 anonim ***** válasza:

Beírod a google-ba és kiadja. Mutat képeket, menüt stb.


Egyébként elég sok étkezde van. De ha nem elég egyetlen menu hanem mindenfelet akarsz.enni az drága lesz. Legtobb helyen csak 3-4 fajta dolog van es abbol tudsz egyet választani

szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyfélét akarok mondjuk leves főzelék most csak írtam-mondtam valamit és mellé sütemény és ennyi egy napra és még ha meg éhezek egy szendvicset megenni még a nap végén.
szept. 16. 16:59
 5/11 anonim ***** válasza:

Mármint korlátlan ételfogyasztásos helyekre gondolsz? Pl kínai büfék?


Ezek általában drágábbak mint egy leülős étterem ahol rendelsz, viszont azért a magasabb árért annyit eszel ami beléd fér.

Ez mondjuk egy másnapos ebédnek nem rossz, de mint spórolási terv nem lesz hatékony.


Ha az olcsóbb étkezés lenne a cél, akkor vagy főzz magadra, vagy esetleg egy ipari menzák ilyenek, akár ikea stb.

De itt tudtommal nem magadnak szedsz, vagy a kiprciózott dolgot viszed, vagy a néni pakol neked.

szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát valami tápláló egészséges de olcsóra gondolok én közepes ár kategóriában igen.
szept. 16. 17:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Olcsó megmaradt pékárut, maradék szendvicset a Munch alkalmazáson át vehetsz



Pl az IKEA büféje is jó arra amit írsz, és nem kell lakberendezési bevásárlást csinálni hogy ott egyél.


Napi menük sok helyen vannak.


De az se mindegy hol vagy helyileg, nem fogja megérni a fél várost beutazni csak hogy 300 forintot megspórolj.

szept. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk a kínai konyhában is van egészséges pl:tavaszi tekercs.

De a főzelékek a levesek a magyar konyhában azok is jók lennének/volnának számomra legalábbis.

szept. 16. 17:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Jó, hát nem minden nap kell kínaizni, de ha nagyon éhes vagy, néha azért jó lehet. Van benne olaj jó sok, meg szénhidrát is, de ez az elv, hogy az emberek gyorsan, olcsón jóllakjanak.


Gondolom friss egyetemista vagy, ennél amennyit csak lehet, nem?


Az egyetemen nincs valami menza?

szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyetemista.
szept. 16. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!