Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Lehet applikáción rendelni a...

Lehet applikáción rendelni a Burger Kingnél és utólag felmutatni az ajándék krumplira jogosító kuponomat?

Figyelt kérdés
Burgerkingnél van egy kuponom, amit csak a blokk felmutatásával lehet felhasználni. Legalább 1000ft-ért kell vásárolni. Én telefonon rendelném meg előre és amikor átvenném akkor adnám oda a blokkot, hogy kérem a krupmlimat, mert telón ugye többért vettem mint 1000ft.

aug. 28. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Úgy tudom, hogy a kedvezmények nem összevonhatóak. Én nem szoktam ilyen blokkokkal bohóckodni, a BK király, ha lesz rendes smash burgere akkor lehet visszaszokom.
aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Helyszínen ha ott a futár szerintem már nem tudsz a kupont beváltani,nem kivitelezhető .
aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

XDD ez jó 2-es. Bele se gondoltam, hogy valaki úgy veszi hogy házhozszállítással kérem. :D

Természetesen éttermi átvételről van. Végül úgy kerültem meg a dolgokat, hogy vettem egy gofrit meg egy szószt 1120 Ft-ért, mellé beváltottam a blokkomat így egy közepes krumpli ütötte a markomat. És közben telefonról meg megrendeltem a Bacon kinget BK pontokkal. Így az egész csak 1120 forintba került :D

aug. 28. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!