Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten hol találnánk jó...

Budapesten hol találnánk jó éttermeket?

Figyelt kérdés

Az egyik barátommal decemberben felmennénk Budapestre, viszont nincs nagyon ötletünk, hogy hol reggeliznénk, ebédelnénk. Mit tudnátok ajánlani?


Itt van pár kikötés:


-Lehetőleg metró közelében legyen, max 10 perc sétára az állomástól

-Egy főre jutó ár legfeljebb 4000Ft legyen

-Ne legfőképpen alkoholt árusító vendéglátóegységet írjatok


Nyugodtan írjatok bármilyen éttermet, kávézót, reggelizőhelyet, gyorséttermet, brunch-ozót, stb.

Kérlek írjátok le a neve mellé azt is, hogy nagyjából mit lehet ott kapni, illetve, hogy van-e valami, amit érdemes lenne kipróbálni.

Nagyon örülnék annak is, ha a saját tapasztalatotokat, élményeiteket is megosztanátok.


Minden választ előre is köszönök!



aug. 26. 18:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
10es pl? Mert én egyel se találkoztam.
aug. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Fecske, Manga. És ez csak az a kettő, ahol én múlt héten ettem. Nem ismerem az egész várost.
aug. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
Hát úgy látom kicsit más fogalmaink vannak a jó éttermekről, így nem vitatkozom. Nekem a kifőzdék nem egyenlőek az éttermekkel.
aug. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nyugodtan írjatok bármilyen éttermet, kávézót, reggelizőhelyet, gyorséttermet, brunch-ozót, stb


Mondjuk sokat segít, ha elolvasod a kérdést, 13.

aug. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
4000 nehogy már ne legyen elég a kapzsi vendéglátósoknak
aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!