Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A gyorsétterem láncok miért...

A gyorsétterem láncok miért eröltetik a minél nagyobb kólát a menüikehez?

Figyelt kérdés
Mcdonalds, Burger King, KFC mindegyiknél olcsóban kijössz ha menüben kéred a kaját és akkor már kapsz hozzá kólát is, oké nem muszály kólát kérni, de úgyis mindenki az fog mert pl. ha gyümölcslével kéred akkor röhejesen keveset adnak. Miért nem lehet a küla helyett pl. ásványvízzel kérni a menüket és akkor még lehetnének olcsóbbak is?

aug. 7. 00:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb italautomatában van szimpla szóda is, így kérhetsz azt is.

Ha palackozott italt kérsz hozzá, az logikusan drágább lesz/kevesebbet adnak, nekik kevésbé éri meg, mint a saját helyben higított üdítő.

(Egyébként kóla helyett mindenhol van citromos/narancsos üdítő és tea is, ami pohárba tölthető.)

aug. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
A mekiben és a Burger Kingben mindkettőben lehet ásványvizzel kérni a menüt. KFC - t nem tudom, oda nem járok.
aug. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%
Egyikbe se járok, csinálok magamnak normális ételeket.
aug. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pl vizet ,vagy narancs levet kérek hozzá mindig.
aug. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Mert a gépi kólán jó nagy árrés van.
aug. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kólát sosem kérek inkább víz vagy gyümölcslé.
aug. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
mer finom
aug. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Néha Mekiben szoktam enni. Eddig még semmit sem erőltettek. És nemcsak kóla van. Te választod ki, hogy mit akarsz.
aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mekiben nem mindenhol csak automata van, és legfeljebb egy kézi kassza? Semmiféle erőltetéssel nem találkoztam még sehol. Megkérdezi, hogy menüben kérem-e, meg mekkora üccsit szeretnék, de simán nyugtázza a válaszomat.
aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%
Mert ez a hülye divat, aztán meg fosol tőle. A Tonicot nem ismerik pl.? Hülye amerikai módi, de egy tisztességes magyar babgulyást, rántotthúst azt nem bírsz enni ebbe a retkes városba, vagy pedig a gatyád is rámegy.
aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!