Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » McDonalds-ban a kiosk-nál...

McDonalds-ban a kiosk-nál hogyan lehet Mc Menü pluszt (pohárral) rendelni? Úgy láttam, nincs ilyen opció a menüknél.

Figyelt kérdés

aug. 1. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyen extrákat nem tudja, szólni kell, hogy különleges igényed van mindig áll ott valaki.
aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem kerül többe a menü pohárral (ezer éve nem akartam Mekis poharat itthonra, mikor több poharam van, mint helyem, szóval nem vagyok up-to-date), akkor a kiadó ablaknál szólsz, mielőtt átveszed a rendelést. Amúgy ez úgy volt régen, hogy az akció ideje alatt automatikusan kaptad a poharat, ha McMenüt kértél, jobb esetben aki összeállítja a rendelést, az tud erről. Esetleg beállsz a kasszához, ahol kiosk van, nem szokott sor lenni, vagy nem akkora, és rendelsz direkt úgy, hogy pohárral.
aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Van ilyen opció, ma rendeltem. Azt is ki lehet választani, hogy milyen színű poharat kérsz. Szendvicset kiválasztott, bejelölöd, hogy menüben kéred, majd azt, hogy nagy menüben és ott tudsz választani.
aug. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Így van, ahogy #3 írja, évek óta.
aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
A lepontozók elárulnák, hogy mivel nem értenek egyet? Igenis lehet még színt is választani a poharakból a kioszknál, nagyon egyszerű a rendelés a pohárral együtt is. Tudom, hiszen már van 3 idei poharam, amiket mind kioszkos vásárlásnál kaptam.
aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
aug. 2. 15:09
 7/8 anonim válasza:
100%
A kioszkon ki lehet választani a nagy menüt, illetve milyen italt és köretet kérsz, ha ez megvan utána tudod kiválasztani a poharat amit szeretnél! Egy van csak amit csak mobilon lehet megrendelni azt hiszem, mert ott kell 300 hűségpont is.
aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sikerült :)
aug. 15. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!