Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » 1 keruletben, van autentikus...

1 keruletben, van autentikus etterem.?

Figyelt kérdés

#autentikus Indiai etterem 1 kerulet
júl. 26. 22:07
 1/8 IgaziÚriember ***** válasza:
100%
Van.
júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak az van.
júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Én még tán nem is jártam nem autentikus étteremben. Biztos ezt a szót kerested?
júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A szerencsétlen csak a kulcsszavak közé írta a legfontosabbat: indiai.

De még egy nem mellékes dolog: 1, azaz egy csak egy számnév. Amit írsz, annak a jelentése: egy kerületben. Kerületek Pécset, Bécsben, Krakkóban is vannak. És mindegyik kerület egy kerület.


Ha Budapest I. kerületére gondolsz, azaz a várnegyedre, ott egyáltalán nincs indiai ételeket kínáló intézmény.

júl. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4: Nos köszönjük a megfejtést :-)
júl. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kólauborkával ***** válasza:
83%
Én is csak olyan étteremben jártam eddig, ahol eredeti tányérból, eredeti evőeszközökkel és egy szakácstól eredeztetett ételt tömhettem pocakonban, ennél eredetibb mi kell, hogy legyen? Ja igen, eredeti asztalnál, eredetei székekben ültünk. Kifejezetten eredetei volt…
júl. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Egy kerületben van.
júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egész Budán egyedül az Indigo jut eszembe, ami nem rossz, de azért nem éppen azt hozzák, amit Mumbaiban esznek igazi indiaiak.
júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!