Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Amikor Meki promóció van mint...

Amikor Meki promóció van mint pohár most vagy korábban kulcstartó, termosz olyankor ti is ingyen mekiztek?

Figyelt kérdés
Igazából miután a saját készletem feltöltöm utána eladom amit kapok és meglepő, de vinteden viszik mint a cukrot.
júl. 20. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok mekibe ilyenkor se. A Burger Kingben sokkal jobb kedvezmények vannak, egy családi ebédből 5 pénzt is le tudok faragni a megfelelő ajánlatokkal.
júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a pohár miatt megyek oda 😃
júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is. :D Gyűjtöm is, de ebben a pár hétben csak odamegyek, ha úgyis megveszik a pohártöbbletet. :D
júl. 20. 22:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem fizetnek érte olyankor.
júl. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekünk ez egy konkrét családi program volt régen, 40km-re van a legközelebbi Meki, és anyával mindig ezen a nyári időszakban mikor a pohár van elmentünk egyszer. sajnos az utóbbi éveket ezek a világi dolgok megnehezítették, plusz mostanában ne mis néznek ki olyan jól mint régebben, de amiket hazahoztunk azoktól nem válnék meg soha, mert az a pár darab felemás is mind egy-egy ilyen nyári élmény a múltból
júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, de sokáig kerülgetem a sok mekis poharat, amit anyámék az évek alatt összegyűjtöttek. Aztán az exférjem is betankolt belőlük promóciókor, én meg véletlen (tényleg) egy csomót eltörtem.
júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezért tartok mindegyikből meg kettőt. :D Biztos ami biztos. Aztán pár hét és jönnek a Sparos poharak. :D
júl. 30. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!