Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Fagyizóban lehet kérni hogy...

Fagyizóban lehet kérni hogy mikrózzák meg a fagyit?

Figyelt kérdés
Szeretem a fagyit de nem szeretem a hideg dolgokat, otthon is megmikrózom és mikor megolvadt akkor eszem meg.
jún. 26. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Nincs mikrójuk
jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Ez most komoly?
jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Hogyne! Grillbárban meg lefagyasztják kérésre a sült csirkét.
jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Jó pénzért persze, meg ha van mikrójuk.
jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Thunderfairy ***** válasza:
82%
Semmi értelme igy a fagyinak. Napi trollkérdés akkor megvolt.
jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
67%
5. Igen, a napi trollkodás mára kielégitve mert szerintem se életszerű a kérdés.Viszont visitok a röhögéstől
jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Minek azt mikrózni?Rálehelsz párszor,szorongatod a poharat a kezedben egy kicsi.Aztán megolvad.
jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Persze, kérheted, de kérlek, írd meg nekünk a reakciót. :)
jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is csináltam ezt, mert szeretem ha már valamennyire megolvad...
jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Trollkodás ide vagy oda, nekem van ismerősöm aki szintén olvasztja a fagyit, annyi hogy a fagyizóba mindig visz egy kis tálkát és abba kéri bele, ok belerakják, meg minden de Ő azt szokta hogy kirakja a napra hogy megolvadjon szinte teljesen és úgy langyos állapotban kanalazza el. Meg Ő szereti az ízeket összekeverni és úgy megenni. Fura srác, de Ő ilyen. Annyi hogy nem mikrózza. Pálcikás jégkrémet is úgy szereti megenni hogy kistálba belerakja és a csoki mázat letördeli róla és megvárja mire leolvad a pálcikáról teljesen, majd az összetört csokidarabkákkal összekeveri és úgy kanalazza el.
jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!