Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » KFC poke tálból kivonták a rizst?

KFC poke tálból kivonták a rizst?

Figyelt kérdés
Azt ettem, viszont rizs nélkül kaptam. Nem reklamáltam, mert gondoltam már nem tesznek bele, hiszen az adag maga is egyre csak csökken, és egyre hitványabb az egész. Ez valóban így van, vagy csak az enyémből hagyták ki?
máj. 27. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Á köszi az ötletet, megnéztem én is a linken, amit ettem, és igen, valóban már külön kell kérni mellé! Elképesztő! De főleg, hogy ez sehol nincs kommunikálva, bármikor kértem, mindig benne volt a rizs, nyilván ha tudtam volna, hogy ez megváltozott, kértem volna mellé külön.

[link]

máj. 27. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet régebben voltál de igen külön kell kérni.
máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Régebben, hát kb. 2 hónapja még fixen benne volt a rizs alapból. Ezért mikor rendeltem nem olvasgattam el külön mindent, csak rendeltem a szokásosat, erre kijött rizs nélkül. Viszont tényleg sehol nem láttam, hogy ez ki lett volna írva, hogy változás volt. Csak magamtól gondoltam, amiatt, hogy egyre megy össze az egész tál.
máj. 27. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!