Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Siófokon jó és olcsó étterem?

Siófokon jó és olcsó étterem?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani Siófokon jó és elfogadható árú éttermeket, büféket? Ahol finoman főznek és nem túl drága? Tapasztalatokat várok 😊. Köszönöm (Petőfi sétány nem opció)

máj. 26. 18:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Az ezüstparton van 1-2, bár kinek mi az olcsó, szerintem normális árak vannak, két főre tizenx ezerből kijön egy főétel + 1-2 pohár üdítő.
máj. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
A kettő kizárja egymást.
máj. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Gondolom az összes helyi lakos a Petőfi Sétányra jár enni, mint ahogy én pécsi lakosként csak és kizárólag a Király utcán vagyok hajlandó enni dupla áron. Hagyjuk már. Arra voltam kíváncsi, hogy a helyi lakosok milyen jó és ELFOGADHATÓ árú helyekre járnak. Gondolom nem minden étteremben kerül ugyanannyiba az étel, mint a turistáknak tervezett helyeken.

#10 neked is köszönöm a választ.

máj. 27. 11:53
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A Siófok Pláza legfelső szintjén van a Penthouse étterem. A menük egész jó árban vannak, de a többi sem drága. Van facebook oldaluk, ahol meg tudod nézni az árakat.
máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is a Pláza emeletén lévőt ajánlom. Sokféle kaja közül választhatsz, és nem túl drága.
jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!