Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Reggel vett grillcsirkét...

Reggel vett grillcsirkét érdemes melegen tartani ebédig?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam berakni sütőbe 50-60 fokra. 2-3 óráról lenne szó. Vagy inkább melegítsem újra?
febr. 2. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
inkäbb melegits vissza, mert egyebkent kiszärad.
febr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
14%
Persze.
febr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy.
febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3%
2-es vagyok, ne pontozz le, mert a fejed elkapom! Mit képzelsz??? Fél nap alatt nem romlik el! Ha valami nem tetszik a fejednek, Írd meg priovátban, ne a szintemet nyomdost lefeleé, honnan veszed te a jogod magadnak, hogy haszontalannak értékeld a válaszomat, mi???!!!
febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt még alacsony hőfokon is kiszárad.
febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
engem komolyan erdekel, ha netän lepontoznälak, akkor milyen retorziokat tudnäl alkalmazi velem szemben hisz ez egy anonym oldal... es hogy tudnäd a fejem elkapni?
febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát attól is függ miben van? Csak levették a grillről és beletették valami papírba, vagy műanyagba? Vagy van saját zipzáras zacskója?



A konyhai higénia valóban azt mondja, hogy tartsd melegen, abban a zónában ami kinyírja a baktériumokat. A boltban nálunk általában ezeken a melegített polcokon ilyen zárt hőálló zacsiban árulják őket, amiben bennmarad a nedvesség, nem szárad ki.


Meg kell nézni ,hogy ezt be lehet-e tenni a sütőbe, a cimke szerint. Ha igen, akkor nem lesz más a te sütőd mint a bolt polca.

febr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!