Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Pakson melyikek a legjobb...

Pakson melyikek a legjobb éttermek?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok, de számtalanszor voltam a városban, ismerem nagyjából de éttermek után még nem nagyon nézelődtem!

Tudnátok segíteni? Esetleg ami megfelel egy romantikus ebéd, vacsora helyszínnek és finomak az ételek!



2022. jan. 27. 20:06
A kérdező szavazást indított:
Dolce Vita éttetem és Pizzéria (autóbusz állomás)
Dunapálma étterem
Box 2
Matteo
9 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Én itt nézném meg az értékeléseket: [link]
2022. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Halász Csárda! Legjobb.
2022. jan. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

A Halászcsárda valóban jó, de azért van benne némi kivetnivaló. Évekkel ezelőtt voltam ott, aztán kb 1 hónapja újra betértünk, megnézni mi változott. A kiszolgálás teljesen rendben volt, kedvesek voltak a pincérek. Előételnek haltepertőt ettem, azt mindenképp javaslom, mennyei! Ezután jött a főétel, fogas kárpáti módra. Mikor kihozták gyönyörű volt, össze is futott a nyál a számba, ám ízre valami rémesen sós volt, emellett pedig hideg is. A csusza viszont sótlan volt, valami nagy gáz lehetett.

Egy szó mint száz én a Halászcsárdát nem ajánlom, nem ez volt életem legrosszabb étterme,de nem is a legjobb.

A felsoroltakat sajnos nem ismerem

2022. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Nekem sose volt ott rossz tapasztalatom! Haltejuk nem szokott lenni, de azon kivul mindig isteni a kaja.
2022. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Halászcsárdában nekem is volt rossz tapasztalatom az étellel kapcsolatban, de csak egyszer a több alkalom közül . Ha csak be akartok ugrani valahova enni egy kicsit jobb helyre mint egy kifőzde akkor a pálya udvaron ( dolce vita ) éttermet ajánlom .
2024. febr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!