Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Most akkor ne menjek el...

Most akkor ne menjek el oltatni mert védettségi igazolvány nélkül is lehet étterembe menni ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 19:40
1 2
 11/15 anonim válasza:
35%
Étterembe meg ne menj oltás nélkül mert lehet az lesz az utolsó vacsorád
2021. ápr. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Case válasza:
39%
Mindenképpen oltasd be magad, az oltás NEM az étterembe járás miatt van, hanem hogy ne halj meg. De ahogy gondolod...
2021. ápr. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
24%

Orbán Viktor:

megvan a 3,5 millió beoltott

nyitnak a teraszok

2021. ápr. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
39%
Jézusom, oltatni ne az étterem miatt menj, hanem hogy ne halj meg és lehetőleg mások se haljanak meg miattad.
2021. ápr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
68%
Én nem akarok étterembe menni, mégis oltakoztam. Azért oltakozz, hogy ne járj úgy, mint mi. Férjemmel együtt mindketten elkaptuk a vírust. Én túléltem, a férjem sajnos nem. Oltakozz. Egyébként ha nem csak a teraszra akarsz kiülni, - akármilyen időjárás van - hanem bemennél az étterembe, oltás nélkül nem mehetsz be.
2021. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!