Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Telatál ételkiszállító cég...

A Telatál ételkiszállító cég miért nem frissíti már a vegan ételeit? Évek óta ugyanazok az etelek es ugyanazok az ízek vannk.

Figyelt kérdés
Hogy akarják igy megtartani a vasarloikat??? Már lassan undorodom az eteleiktol es ezzel nem vagyok egyedül.

2020. dec. 14. 10:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Akkor ne rendelj tőlük!
2020. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Pedig bizonyára sokaknak ízlik, különben tönkremenne a cég.
2020. dec. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel arányaiban annyira kevesen rendelnek tőlük, hogy anyagilag nem érné meg új receptúrákat, alapanyagokat bevezetni az elkészítésbe.
2020. dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

Valószínűbb hogy ezek az ételek azok amiket a többség is megeszik, csak ők ritkábban.


Ilyen pl a falafel, saláta, avokádós kaják, tészta ételek, sült krumpli.


Illetve ami sikeres, azt nem bántják - pl amíg világ világ, lesz chow mein és margarita pizza Berlintől New Yorkig kb minden kiszállítós választékában.

2020. dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Persze, én ezt értem... csak már alig tudok mit rendelni a munkahelyemre tőlük, mert elkap az undor ha a zöldségpörköltjükre vagy az ilyen olyan provencei fuszerukre gondolok... es nem bamtasbol írom... annyi fele jó kis fűszer vanna világon vagy akár itt Magyarorszagon... miert nem ujitanak kicsit...?
2020. dec. 14. 12:47
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
Miért nem fözöl saját magad otthon elöre, akkor oylan változatosan tudsz enni, ahogy neked tetszik!
2020. dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező ezen felesleges gondolkozni. Rendelj máshonnan.
2020. dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%
Es miert is kotelezo toluk rendelni? Vagy akar fozhetnel is.
2020. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Ők is pénzből tartják fenn magukat, tehát olyat kínálnak, ami népszerű. Valószínűleg sokan szeretik ezeket az ételeket, ezért nem érné meg változtatni. Tarts egy kis szünetet és rendelj máshonnan.
2020. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Talán mert nincs időm otthon főzni? Talán mert nem tudok főzni? Talán mert így olcsóbb? Talán mert nincs lehetőségem magam elkesziteni az ebedem? Nem arról szólt a kérdés hogy miért NEM akarom én elkesziteni az ebedem!
2020. dec. 14. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!