Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Lefoglaltam két szemely...

Lefoglaltam két szemely részére egy étterembe a helyet időpontra. De volt ott olyan pont, hogy meg kellet adni, hogy meddig maradunk a helyszínen. Én beirtam azt, hogy 2,5 órán át. Ez vonz magával valami extra költségeket?

Figyelt kérdés
Tudna valaki segíteni. Nem akarok ott azzal szembesülni ott, hogy ez miatt, valami nagyon kemény számlát kapok

2020. okt. 22. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hívd fel az éttermet
2020. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy lenne extra költsége. szerintem csak azért kérdezték, hogy a következő foglalást mikorra tehetik az asztalotokra. kivéve ha svédasztalos a hely, mert ott időre mérik a számlát.
2020. okt. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A többi foglalás miatt kérik csak.
2020. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Max. tájékoztató jelleggel kérdezik, hogy utánatok mikorra fogadhatnak el következő foglalást...
2020. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na nekem pont ily probléma volt a Lovagétteremmel itt pesten felhivtam őket és kedvesen válaszoltak erre
2020. okt. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!