Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért szüntettek meg a kfc...

Miért szüntettek meg a kfc ben a longer szendvicset? Ti szerettétek?

Figyelt kérdés
Kedvenc volt 😕 mióta nincs,tudja valaki?

#KFC #Longer szendvics
2020. szept. 14. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik kaja ugyanolyan ott, legfeljebb másképp néz ki. Gondolom nem vették elegen, aztán úgy döntöttek, hogy nem csinálják tovább. Van helyette más, ne essél kétségbe.
2020. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a quirrito a kedvencem, a longerrol meg meg nem is igazan hallottam
2020. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megszüntették a longert? ne már..az az egy dolog volt amit megettem a kfc-ben. Na azt hiszem oda se kell menni többet.
2020. szept. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Longer volt a legjobb. Azert szuntettek meg, mert mindenki azt vitte,mert ar-ertek aranyban legjobb volt. DE nekik nem az az erdekuk, hogy 1000db kis longer szendvicsbol legyen meg napi X osszegu profit, hanem X osszegu profit a legkevesebb raforditassal. Erted? Inkabb elad 100db csirkecombot, mint 1000db longert, ha a profit ugyanannyi vagy meg tobb.
2020. szept. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
68%
Emberek, az bagett, csirkemell és ketchup, meg pár kis jégsaláta darab:D Nem egy nagy találmány. Kérjetek Zingert, majonéz helyett ketcuppal, ugyanaz lesz a végeredmény.
2020. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Quritto és a longer a legjobb volt énis csak ezeket ettem meg ott 😕
2020. szept. 16. 08:37
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
5ös longer és a zinger ára között nem kis különbség van azért...
2020. szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerettem, az olcsóbbak közt a kedvencem volt és 1000 éve a kínálatban volt. Szerintem olyan egy kicsit, mintha a McDonald's van szüntetnék meg a chickenburgert, pedig az is évek óta a kínálat része.
2020. szept. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 Akkor a sajtburgert miert nem szuntetik meg?? Legjobban viszik
2020. nov. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!