Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Balatonakarattyai Gyula...

A Balatonakarattyai Gyula Művek neveztű gyorsétteremről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 23:37
 1/5 ufipufi ***** válasza:
100%
Az hogy messze van.
2019. júl. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Semmi.

Egy Google-n közepesre értékelt, tipikus balatoni lángosozó bódé.

2019. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
67%
Azért a lángosozó bódé gyenge kifejezés rá. Javaslom, kedves utolsó, hogy látogass el egyszer! :) ...gyanítom a hozzászólásodból, hogy még nem nagyon ettél ott
2020. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3

Bocs', de inkább neked kellene odalátogatnod!

A képek alapján (aki nem ismeri!) bizony ez csak egy lángosozó, de a valóságban is az (mert én viszont ismerem). De nem is akarnak másnak tűnni!

[link]

2020. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Őszintén szólva sok jót nem tudok róla írni.Sajnos, ahogy be lehet látni a konyha részbe elég undorító látvány tudja fogadni az embert.Az ételek annyit érnek, mint az áruk és az ízük sem rossz szóval azzal nagy baj nincs.Viszont a higiénia elég sok kivetnivalót hagy maga után.Ráadásul ami nálam kiverte a bisztosítékot,az az ahogyan beszéltek az ott dolgozó emberekkel.Nyáron voltam ott rengeteget és fiatalok is dolgoztak valószínűleg ott töltötték a nyári munkát.Borzalmas volt azt hallgatni ,hogy állandóan minden nap ordibáltak velük és ez nem egyszeri alkalom volt.A legundorítóbban beszéltek velük folyamatosan.Sőt, egyszer azt is hallottam,hogy egy idős nő aki a lángost készítette nekem azért ordított,mert tilos volt beszélgetni,pedig csak egy mondatot váltottak a kislányok.Amikor jeleztem,hogy vissza lehetne venni,mert zavaró azt hallgatni evés közben,hogy kiabálnak és megaláznak másokat,az volt a válasz,hogy " ezek a !gyerekek! semmire nem valók és legszívesebben ki se fizetné őket".Közben ahogy láttam a munka érdemi részét ők csinálták.Ráadásul nagyon kedvesek voltak a diákok,mindig jó étvágyat kívántak,kedvesen mosolyogtak és mindig megkérdezték,hogy tudnak e segíteni valamiben és,hogy kell e még valami.Remélem azóta máshogy állnak a dolgokhoz de az biztos,hogy az ott lévő felnőttek emberileg nullák.A vendégekkel néha kedvesek ,de semmi több.Nekem egy csalódás volt.A hely ocsmányul néz ki,a hangulat borzalmas.
2021. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!