Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ha így étkezem akkor az...

Ha így étkezem akkor az milyen "fajtába" tartozik?

Figyelt kérdés

Nem eszem húst, csak csirkét, de ha választhatok akkor inkább valami szénhidrátos ételt választok (krumpli,tészta). Nem eszem tojást, semmilyen formában, persze ha valamiben van azt még megeszem. Nem szeretem a sajtot "nyersen" csak akkor ha pl pizzán van. Eléggé válogatós vagyok.

Ezzel az étkezéssel számítok valaminek? Mert sokan mondják hogy szinte vega vagyok, dehát eszek húst csak keveset.

Lehet hogy hülye kérdés, de nem hülye választ várok.

Köszönöm xx



2015. jún. 19. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az en n paraszti eszem ezt finnyasnak hivja.
2015. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Egyetértek az elsővel. És örülj neki, hogy még nem lettél beteg!
2015. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenevő vagy, mint a legtöbben. Persze válogatsz, mint sokan.


Húst eszel -> nem vagy vega, semnmiféle fajta. Nem értem, miért akarsz odatartozni, ahova nem tartozol az étkezésed alapján.

2015. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi különös nincs, mindenkinek van olyasmi, amit nem szeret, és olyasmi, amit preferál.
2015. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem eszem húst, csak csirkét" Tehát eszel húst.

"Nem eszem tojást, semmilyen formában, persze ha valamiben van azt még megeszem" Szóval tojást is eszel.

"Eléggé válogatós vagyok" Szerintem is ez a hivatalos terminológia arra, ami vagy.

2015. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy vegetáriánus. a vegák semmilyen állat húsát nem eszik. Csirkét vagy halat sem.
2015. jún. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű mindenevő vagy, aki nem szereti a vörös húst és a tojást. Erre nincs név.
2015. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
semmilyen fajtába nem tartozol, mindenevő vagy
2015. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Cseppke03 válasza:
Jesszus! Ez tényleg hülye kérdés,a komoly válasz pusztán az az egy szó amit annyian leírtak már különböző szavakkal. De szerintem a legszebb a válogatós. :)
2015. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!