Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Maradék diós töltelék?

Maradék diós töltelék?

Figyelt kérdés

Maradt egy csomó töltelék az aszalt szilvás, diós pulykamell tekercsekbôl.

Van ötletetek, hogyan használhatnám fel?

Van benne: darált dió, zsemlemorzsa, nyers tojás, fahéj.

Terhes vagyok, így a tojás miatt az nem opció, hogy egyem meg úgy, ahogy van :)


Köszönöm!


2018. nov. 5. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én belekeverném egy kavart sütibe. Esetleg, amikor a tepsiben van a tészta, akkor rászórnám pöttyökben a tetejére.
2018. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
... és úgy sütném meg.
2018. nov. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ez még simán megsütve mikróban sem hangzik valami rosszul, bár nem ismerem az arányokat... Én almát reszelnék bele, még valami lisztféle esetleg s úgy sütném meg. Szemre menne a mennyiség.
2018. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Baconnal béleljki egy kalácsformát úgy, hogy a végéig majd ráhajthasd a tetejére, nyomkodd bele a tölteléket, hajtsd rá a kilógó szalonna cégeket, és süsd meg sütőben. Félidőben fordítsd ki egy sütőlemezre, hogy megpiruljon.
2018. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2018. nov. 5. 14:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennek nekifutok 😆 újra.

Baconnal bélelj ki egy kalács- vagy őzgerincformát úgy, hogy a végeit majd ráhajthasd a tetejére, nyomkodd bele a tölteléket, hajtsd rá a kilógó szalonna végeket, és süsd meg a sütőben. Félidőben fordítsd ki egy sütőlemezre, hogy megpiruljon.

2018. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!