Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Eszi valaki a krumplilángost...

Eszi valaki a krumplilángost lekvárral?

Figyelt kérdés
Ti inkább lekvárral, vagy zsírral eszitek?

2018. okt. 23. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Zsírral még nem is hallottam. Olajban sült ami elég olajos, nem jó rá még plusz a zsír.

Lekvárral meg ha ízlik, eheted.

2018. okt. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem ettem, de ha nem túl sós a tészta, jó lehet vele. Én a bundás kenyeret szoktam porcukorral enni.
2018. okt. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem szoktam lekvárral enni. Legjobban Fokhagymás tejfölbe mártogatva szeretem.

Arról pedig, hogy van, aki zsírral eszi, még nem is hallottam, legfeljebb olyant tudok, aki zsírban süti.

2018. okt. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A szalámi jó lekvárral.
2018. okt. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom ugyanarról beszélünk e mindnyájan, de az én verziómban nem hogy nem olajban sül a krumplilángos, hanem abszolút nincs benne semmiféle zsiradék, és simán forró vaslapon sül.


És igen, szilvalekvárral szeretem a legjobban.

Ráadásul abszolút nem hizlal. Legalábbis én még nem vettem észre. Jó, mondjuk nem is tv előtt meresztem a seggem egész nap...

2018. okt. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
...a krumplifánk. Az sül olajban. Hasonló a tésztája.
2018. okt. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szoktam lekvárral enni, de felénk Laskának hívják, úgy néz ki, mint egy vastagabb palacsinta, és igen, ez tényleg nagyon finom lekvárral.
2018. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!