Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pirítós gázláng fölött ártalmas?

Mi a fene kérdése:

Pirítós gázláng fölött ártalmas?

Figyelt kérdés
Vehetnék kenyérpirítót, de nincs helyem a konyhában.Gázláng fölött készitem ha nagyon megsült lekaparom. Keletkezik benne egészségra ártalmas anyag ?

2018. okt. 7. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a kenyérpirítóban is sokszor odaégettem. Mindkettő egyformán ártalmas szerintem.
2018. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sütőbe rakd be és forgasd őket.
2018. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a legfinomabb. Én jobban szeretem gázon pirítani a kenyeret, mint kenyérpirítóban. Sokkal jobb íze lesz :-)
2018. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Mivel egy csomó égéstermék belekerül a lángból a kenyérbe, ezért igen ártalmas.
2018. okt. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem, ha az égéstermék ártalmas lenne, nem lehetne a készüléket a konyhában üzemeltetni. Jó ötlet a sütő, de minden reggel csak 1 szeletet fogyasztok, annak macerás a sütőt bemelegíteni, a mikróban meg nem úgy pirul, mint szeretem.A férjem szerint az égéstermék viz és széndioxid, úgyhogy nem lehet ártalmas.Köszönöm, hogy foglalkoztatok a problémámmal.
2018. okt. 10. 19:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak víz és szén-dioxid az égéstermék.
2018. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen konyhai eszköz. Nézd csak:

[link]

2018. okt. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!