Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nyári szünet alatt miket...

Nyári szünet alatt miket főztök otthonra, ami kevés konyhai előkészületet igényel? Már kifogytam az ötletekből.

Figyelt kérdés
2018. júl. 23. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

A leggyorsabb nálunk az Aldis előre pácolt húsok. Hozzá saláta.


Második leggyorsabb a csilis bab - persze csili nélkül a gyerek miatt.

2018. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
lecsó, minden grill cucc, szószos tészták,bolognai,-> maradékból töltött cukkini, palacsinta, cukkinis húsos fasírt
2018. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Csilis babot meg életemben nem csinaltam. Leirnad gyerekre valo modon?

Köszönöm

2018. júl. 23. 17:27
 4/10 A kérdező kommentje:
5,5 eves -kissé valogatos gyerek van hozzá. Nektek a fentebb irtakat mind eszik gyerkocok?
2018. júl. 23. 17:30
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Csilisbab:


Hagymát üvegesre sütök egy lábosban, rá dobok kb 40-50 deka darált húst, megfőzöm sütöm fűszerrel, sóval, borssal.

Ha a hús megfőtt, ráöntök két konzerv babot (én minden ilyennek kiöntöm a levét) és egy konzerv kukoricát, felöntöm egy jó adag paradicsom pürével (az Aldis dobozosat szoktam venni, nagyon finom) és hagyom hogy takarék lángon összeérjenek a dolgok.


A felrakás kb 15-20 perc a hús főzésétől függően, utána már ott is lehet hagyni amíg összefő.


Mi imádjuk!

2018. júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Halrúd, sült krumpli, húsgombóc, mirelit zöldségek párolva vagy gyümölcsök leturmixolva, szilvás v. túrógombóc, milánói makaróni, rakott krumpli, paradicsomleves, húsleves... néha palacsinta, ami már készítés közben fogy... na meg dinnye :)
2018. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hú koszonom szépen, ezt a babos ételt tuti megcsinalom meg a héten. :-)
2018. júl. 23. 18:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindig egyszerű ételeket főzök, de vannak még gyorsabbak és egyszerűbbek... Lecsó, sült zöldségek tojással vagy anélkül, nyersvegán "gazpacho", rántotta, töltött tojás (jó, meg kell hozzá főzni a tojásokat, de az elvan felügyelet nélkül is), tócsni, palacsinta (bár az melós már 2 emberre is, gyorsabban esszük, mint ahogy készül).
2018. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam bele tenni bőven őrölt római köményt, és újabban cukrozatlan holland kakaóport is. De a köményt mindenképpen. Marhából finomabb, de általában disznóból csinálom én is, mert azt mindig kapok.
2018. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En szeretem a huslevest is, nincs sok macera vele: gazdagon toltelekkel. Utana a hust felszeletelem pl legkozelebb karajbol lesz es martassal fott burival talalom. A levesbe meg esszuk a toltiket. Esetleg meg tlltott csirkecomb lesz utana, de nem olyan jo bekapcsolni a sutot ilyenkor.
2018. aug. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!