Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ebédet készítsek ebédre?

Milyen ebédet készítsek ebédre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 13 éves làny vagyok és szeretnék anyukámnak meg a tesomnak és a barátnőjének főzni ebédet. Nagyon jól tudok főzni, szinte mindig ên főzök hétvégéken(egyedül). De most nem tudom mit főzzek? Ha van valakinek valami jó ötlete akkor azt írja meg. Válaszokat előre is köszönôm!

2018. márc. 3. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Rakott krumpli, brassói, csirke pörkölt, töltött tök, rántott hús, vagy sült rántott zöldségféle, (karfiol, cukkini) rakott káposzta, húsos káposzta, paradicsomos húsgombóc,

Levesekből valami zöldség: frankfurti, karfiol, borsó leves, esetleg zöldséges tésztaleves, paradicsom leves, húsleves is lehet, de pl. csirke csontosával+zöldbabbal palócleves,

Ha tarka bableves csülökkel, ehhez már csak egy tányér túrós tészta, vagy sajtos makaróni kell

2018. márc. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Néz körül milyen alapanyagok vannak otthon a spájzban, hűtőben. Úgy könnyebben adhatnánk tippet.
2018. márc. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Saku14 ***** válasza:
17%
En ma miso levest fozok , tonkatsuval es rizzsel , deszertnek mitarashi es hanami dango ❤️
2018. márc. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem finomat készíts.
2018. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

borsófőzelék

chilis bab

spagetti

palacsinta

pizza

tortilla

fasírt

hirtelen ezek jutottak eszembe

2018. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Töltöttpadlizsán (bulgurral, darálthússal)

Nagyon finom, egészséges nem túl drága étel. Friss salátával lehet tálalni, de önmagában is nagyon jó.

2018. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok jó ötlet. A végén mit sikerült összehoznod????
2018. márc. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a végén zöodborsó levest és sajtos tejfölös tésztát készítettem.
2018. márc. 4. 08:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Fincsi! Jól döntöttél! :))
2018. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!