Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nincs itthon sárgarépa,...

Nincs itthon sárgarépa, anélkül lehet jó húslevest főzni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 18. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van másfajta zöldséged szerintem igen.Nekem töltött káposztát sikerült rizs nélkül,bár nem önszántamból hanem véletlen kimaradt még kezdő koromba.:,D Finom volt,csak kicsit tömör.
2018. febr. 18. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Hát nem lesz az igazi, de azért lehet. Végül is csak vegetával is lehet levest főzni..
2018. febr. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Persze hogy lehet, csak picit más lesz. Ha teszel bele sok más zöldséget, akkor is jó lesz. Különben is, húslevest főzöl és nem sárgarépalevest... :)

Fehér répa, karalábé, krumpli, káposztalevelek, petrezselyem zöldje, hagyma, de akár karfiol darabkák. Én rendszeresen a húslevesbe pakolom a káposzta, karfiol és hasonlók torzsáját is...

2018. febr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet sárgarépa nélkül is húslevest főzni.

De a JÓ húslevesbe kell a sárgarépa.

2018. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ízlés dolga is ez, de nekem nem lenne az igazi. Szemre és ízre is nagyon-nagyon hiányozna belőle. Ezért van itthon szárított répám, hogy ha minden kötél szakad, legalább valamit mentsek a menthetőn. Az se jó, de jobb, mint teljesen répa nélkül...
2018. febr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Finom húslevest lehet nélküle is főzni, de igazit nem. Mindenképp jó benne az a nagyon enyhén édeskés, sárgarépás íz, amit mással nem igazán lehet elérni. Rossz nem lesz nélküle sem, ehetetlen meg főleg nem, csak érezni fogod, hogy valami hiányzik belőle.
2018. febr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, az a valami fog belőle hiányozni, ami mással nem pótolható. Maga a sárgarépa íze, színe, zamata.
2018. febr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!