Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütés, főzés nélküli ételötlet...

Sütés, főzés nélküli ételötletek? Ami nem édesség.

Figyelt kérdés

Munkám miatt hotelben vagyok még egy hónapig, ahol nincs se főzőlap se sütő.

Eddig csináltam tiramisut és kókuszgolyót. Szendvicsen kívül mit tudnék még készíteni?

Vízforraló, mikró és mosogató van.


2017. dec. 25. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikróban lehet rizst csinálni, melegszendvicset, bögrés sütit, virslit, zacskós levest, bármilyen mikrozhato készételt
2017. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Rendelj a szobapincértől.

Vegyél egy kifőzdében kaját és melegítsd meg.

2017. dec. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Közeli étteremből "előfizetéses menü" ételhordóban haza, az ilyen kaják legtöbbször 2 napra is elegendő mennyiség szokott lenni.

Olyan oda-vissza útba-eső étterem, kisvendéglő, otthon csak melegíted.

2017. dec. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

kuszkusz vagy bulgur saláta zöldségekkel (vízforralóval forró víz elég hozzá)

Mikróban héjában sült krumpli tejföllel, salátával (krumplit megböködöd és alacsony fokozaton készre "főzöd")

Mirelit párolt zöldségek is elkészíthetőek a mikróban

2017. dec. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szupermarketekben lehet kapni sokféle mikrózható készételt, konzerveket, amiket csak melegíteni kell.

Járj nyitott szemmel és meg fogod találni a kedvedre valókat.Tésztát is lehet főzni mikróba. Egy megfelelő mélyebb tálba teszed a száraztésztát, lobogó forró vízzel felöntöd , sózod pár percig mikrózod, majd lefedve hagyod duzzadni.Egy tányér segítségével leöntöd róla a vizet.

Kész mártásokkal (üveges ), vagy poralakú szószalapokkal (amit persze szintén mikróban el kell készítened ) kész kajád lehet, és sokféle létezik.

A Vifon tésztalevesekhez is csak forróvíz kell.

De, ahogy írták sokan egy előfizetéses menü lenne talán a legegyszerűbb.

2017. dec. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Fagyasztott kukorica, zöldbab, spenót főzés nélkül ehető.
2017. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, a tésztás, krumplis, kuszkuszos ötletek szuperek.

Kifőzde vagy ételkiszállítás sajnos nincs a környéken, csak egy pékség, a világvégén vagyok egy gyártelephez hasonló helyen.

Még a mascarponét és a babapiskótát is Magyarországról hoztam a tiramisuhoz, mert anélkül nem élet az élet hehe :)

2017. dec. 26. 08:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!