Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek? (Évforduló ünneplés)

Mit főzzek? (Évforduló ünneplés)

Figyelt kérdés

Párommal évfordulónkat ünnepeljük, gondoltam főzök valami finom vacsit, de nincs túl sok ötletem...

Nem válogatós,

Valami különlegeset szeretnék.. :)



2017. nov. 23. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Szia!:) Szetibtem egy jó húsétellel nem tudsz melléfogni.Pl. süss ki pár szelet karajt fűszeres sajtbundában!Mellé tálalhatsz hercegnőburgonyát,vagy hasselbackburgonyát köretnek,és kész a különleges vacsi.Vagy főzz egy finom csirkeragut egy kis citrommal,zsályával fokhagymával vagy bármilyen fűszerrel,főzd el a levét,majd ha kész,töltsd réteslapokba. Tekerd fel kend le tejföllel,süsd meg 180 fokon szép pirosra. Ha a pasid szereti a gombát,csinálhatsz töltött gombafejeket sajttal,zöldséggel ,darált hússal megpakolva.De ha inkább valami gyorsat szeretnél,turbózd fel a klasszikusokat! Süss frittatát vagy quiche-t brokkolival,füstölt sonkácal,chedarral,de egy tojásfelfújt is jó ötlet!Ha desszertet is akatsz tálalni, a brownie 30 perc...:)De csinálhatsz egy villámgyors citromkrémet is,amit egy kis tejszínhabbal,és zabkeksszel rétegezve kész a pohárdesszert..szintén 30 perc alatt. Remélem tudtam segiteni,ha bármelyik recept érdekel,leirom szivesen bővebben.:)
2017. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%

Ma lenne, vagy máskor ?

Ha még van idő, és szereti a karfiolt, fasírtot, ezekből tudnék írni egy nagyon finom és látványos ételt, a karfiolkupolát.Magyaros jellegű, nem hétköznapi (a hozzávalók ellenére ) szépen tálalható, szerintem megüti az ünnepi vacsora szintjét.Írj, ha érdekel bővebben.

2017. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!