Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mekkora torta lehet elég a...

Mekkora torta lehet elég a születésnapra?

Figyelt kérdés

Van egy (Számomra) tökéletes torta receptem, mindig azt sütöm, mindig sikerül is. Ez a normál, 28 cm átmérőjű tortához van kiszámolva.

Most viszont szeretném megsütni egy óvodai születésnapra, 30 gyerek és 3 felnőtt lenne.

Mekkora, hány cm átmérőjű tortát kellene sütnöm, hogy elég legyen?

Esetleg inkább kocka alakú torta legyen?


2017. szept. 1. 18:29
 1/8 anonim válasza:
75%
Ne süss, házi készítésűt nem szabad bevinni (szabály)
2017. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi emberre legalább 3 db 28 cm-s kéne vagy 3 emeletes, ezt biztos nem vállalnám be.
2017. szept. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megcsinálni sütemény formájában, nagy tepsiben? Aztán felkockázni. Azokat is ki lehet díszíteni, gyertyákat is lehet mondjuk a középső szeletbe tenni, egy tálcára rakva fel sem tűnik, hogy igaziból nem torta, és nem kell maszatolni a felvágással.
2017. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2 db 23 cm-es az 32 szelet torta szerintem elég, de én is úgy tudom,hogy nem lehet bevinni az oviban házi készítésű süteményt. Mielőtt sütni kezdesz kérdezd meg az óvónőt.
2017. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sem lehet házi készítésűt, sőt számlát is kell vinni a vásárolt tortarol.

Egyébként nálunk 25 gyerek van, mondtak h 24 szeletes is sok, ebéd után kapják a gyerekek, és csak vékony szeletet kapnak

2017. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Azért az mekkora epic fail lett volna, ahogy viszi be a 30 szelet tortát, amivel egy egész délutánt elb#szott, majd közlik, hogy viheti is haza, mert nem vehetek át. :D :D :D
2017. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

sokkal nagyobb az öröm, ha cukrászdában számlára veszel tíz szelet csokis, tíz szelet puncsos, tíz szelet erdei gyümölcsös tortát, és öt db nagyobb Ischlert.


nagy siker lesz.


számlát vigyél.

2017. szept. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Első, nálunk be lehet vinni a házi készítésű sütiket, tortáka. Tegnap kérdeztem az óvodavezetőt, tuti lehet.


Köszönöm a válaszokat!

2017. szept. 2. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!