Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ismertek jò fagyi receptet?

Ismertek jò fagyi receptet?

Figyelt kérdés
Mióta terhes vagyok sok fagyit eszem de csak a cukràzdait tudom.megenni a boltit kihànyom. Szivesen kèszitenèk itthon
2017. febr. 22. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az vált be, hogy fagyasztott gyümölcsöt (általában epret) turmixolok natúr joghurttal és ízlés szerint mézzel. (Olyan turmix kell hozzá, amivel lehet jeget is turmixolni.)

Elég sok gyümölcs kell bele, 2 részletben szoktam belerakni.

Kicsit lágyabb az állaga, mint a rendes vagyi, de hideg, és relatíve egészséges.

Ha van fagyigéped, akkor abban keményebbre tudod hűteni (nekem nincs). Ez esetben nem fagyasztott gyümölcs is jó, mert később úgyis lehűtöd.

2017. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nyáron csináltam: leturmixoltam gyümölcsöt vízzel vagy tejjel. Bele kis méz, citromlé - attól függött, milyen.

Be a fagyóba, és időnként átkevertem.

Másnapra tök fincsi fagyim lett, rendes gyümölcsízű, nem a bolti fhos.

2017. febr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a kedvencem a cukrászdába a joghurt és az eper, most még nincs nagy választék, én is valami ilyesmi receptekre számitottam talán még egy kis tejszin habnak verve is mehet a joghurt mellé nem ?
2017. febr. 22. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Ferrero Roscher

4 pupos ek Nutella, 1 pupos ek kakaopor, 4 ek tej, 1 zacsko habpor, 1.5 dl tej3 ek porkolt mogyoro, mogyoros napolyi

1. A Nutellat es a kakaoport es a tejet alacsony langon felolvasztom.

2. Habverovel kavargatom.

3. A habporbol a tejjel kemeny habot verek.

4. Hozzaadom a nutellas kremet.

5. A porkolt mogyorot felapritom a mogyoros napolyival majd beleforgatom a krembe.

Fagyasztoba teszem, neha atkavarom, hogy elerje a megfelelo allagot.

2017. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!