Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan sütiket amiket ajándékba lehet adni?

Figyelt kérdés
Olyan süteményeket keresek, amikre tudok használni dekormix szórásokat, és ajándékba adhatom őket. Válaszokat előre is köszönöm :)

2016. dec. 22. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Linzertesztabol kb bármi
2016. dec. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mézeskalácsot is csinálhatsz így, linzerféléket, kekszeket, stb.

Ha nem muszáj, hogy dekormix szórás legyen rajta, akkor pedig bármit. Ilyenkor külön odafigyelhetsz arra is, ha pl. valaki diétázik vagy cukorbeteg, akkor olyan sütit kapjon, amiből ő is fogyaszthat.

2016. dec. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bármiféle szárazsütemény alkalmas erre, szép csomagolásban.

Sósból teasüti sajttal, mákkal, köménymaggal szórva, vagy különleges alakúra szaggatva.

Édesből linzertésztából készítettek, isler, fűszeres csók, stb.

Mézeskalács házikó (ez macerásabb,de tud szép lenni)

2016. dec. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Muffint is nagyon finomat lehet készíteni karácsonyra.Van mézes változata is, ami még ünnepibbé teszi. Mehet bele kandírozott gyümölcsmix, minél színesebb, annál szebb. Pl ananászkocka, piros és zöld papaya kocka, vagy bármilyen ízlés szerinti kandírozott gyümölcskocka.

Cukormázzal díszíthető, és amíg meg nem száradt, addig rá lehet szórni dekormixet is.

Vagy vegyél "jégcukrot", azzal szórd meg sütés előtt, és olyan lesz, mint egy havas hegy.

Mikor muffint viszek ajándékba, vendégségbe, mindig áldozok rá egy szép sima (nem túl drága ) tányért, amire tortapapírt teszek. erre halmozom fel a muffinokat kúpos alakban.

Virágosoknál veszek egy hatalmas celofán ívet, és szép masnit.

A celofán közepére helyezem a sütis tálat, majd összefogom papírt középen, és egy szép dekoratív masnival megkötöm.

Más sütiknél is bevált ez a csomagolási forma, ajándékként.

2016. dec. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-As vagyok. Ahogyan az előző hozzászóló is írta, a muffinok is nagyon jók.

Ajándékba készítettem Sacher-tortát, Márványtortát is. Egyik sem bonyolult, nem romlandó, de finom. Sok sikert!

2016. dec. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tudom, nem leszek népszerű, de....


újabban azt csinálom, hogy egy nagyobb édességbolt kínálatából választok elvitelre..aztán vagy díszítem, vagy eleve olyant veszek, rendelek.

Eddig bevált ajándéknak. Én már nem nehezítem az életem.


Ma megyek meggusztálni a Fehérvári úti kispiac alagsori kínálatát(is) ami ott nincs, azt még fel sem találták.



szerintem

2016. dec. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek: a #4-es tökéletes tanácsot adott. Tanultam tőle.
2016. dec. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!