Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mexikoi chilis babba ha...

Mexikoi chilis babba ha teszek par fej gombat akkor az ugy nem lesz rossz?

Figyelt kérdés
Szeretem a gombat,van itthon par fej,illetve konzerves babom,konzerv kukorica illetve kulonbozo szoszaim mint pl.bolognai,milanoi stb...az ugy oke ha hasznalom a bolognai szoszt is??vagy az mar tulzas??
2016. dec. 3. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A gomba az jó, azt szoktam én is. A bolti bolognai szószt nem ismerem, a szószokat sosem veszek készen. De ha te szereted, akkor mehet bele, elrontani nem fogja.
2016. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Bármit használhatsz, csak nem lesz az a tipikus chilis bab íz.


2 dolog jutott eszembe, amire figyelni kell.

Az egyik, hogy nagyon össze vissza ízt ne csinálj, szóval ha bolognai szószt használsz, akkor ne használj pl chilis babhoz való fűszerkeveréket, mert káosz lesz az íze.


A másik, hogy ha gombát teszel bele, max 2 nap alatt meg kéne enni, anélkül dupla annyi ideig is lazán kibírná, de a gombával nem árt vigyázni.

2016. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
De
2016. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat a chilis babot meg a bolognait nem kevernem. De kulon-kulon mindkettobe siman beleraknam a gombat, miert ne?
2016. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!