Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csoki pudingba szoktak tenni...

Csoki pudingba szoktak tenni kávéba áztatott babapiskótát?

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 18:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem is gondoltam, hogy ennyien teszenk mazsolát pudingba.

Nekem azért nem szimpatikus mert a puding olyan amit nem kell rágni/harapni csak olvad a szájban és lenyelni.

Viszont ha van benne mazsola annak minden szeme munkát ad az evése közben, kicsit meg kell rágni. Ez nekem zavaró.

Babapiskótában is az a jó ha teljesen puhára ázik és max kicsit szétmorzsolni kell a nyelv és szájpadlás közt.

Talán úgy tudnám elképzelni a mazsit ha beáztatják (vagy főzik talán) valamiben és attól nagyon megdagad, szinte teljesen kikerekedik szőlőszem nagyságúra és akkor már nem kell rágni.

Tudja valaki azt hogy csinálják?

2016. jún. 16. 20:10
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha elég időt adsz a mazsolának áztatáskor, akkor ki is fog kerekedni, úgy megszívja magát.Lehet egy kis borban, vagy rumaromával hígított vízben is, vagy gyümölcslében. A folyadék a lényeg.
2016. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vízben áztasd a mazsolát, akkor hamar megpuhul, megszívja magát.Persze nem azonnal, némi idő kell neki,de én is így puhítom.
2016. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%
Ja és jó, ha nem 100 éves mazsit használsz, hanem viszonylag frisset.
2016. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!