Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem találok egy kérdést...

Nem találok egy kérdést amiben ezt olvastam, na most akkor hogyan van ez?

Figyelt kérdés
Karfiolos palacsinta vagy palacsinta tésztába bele sütött karfiol ? Érdekelne ez engem nagyon , elkészíteném és megkóstolnám szívesen . Ha valaki ért hozzá és csinált már ilyent megosztaná velem ? Köszönöm előre is .

2016. jún. 15. 07:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó ötlet!

Rákerestem a google-ban, kismillió recept, az egyiket ide rakom...


[link]


Ezek mintájára úgy gondolom, először kelkáposztával fogom valamelyiket kipróbálni!!!


De köszi a kérdés kiírást! :)))

2016. jún. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
Többféle változata létezik én az egyik kedvencemet ajánlanám kipróbálni. Készíts normál palacsintát, ízesítsd csipet sóval és süsd ki, apróra vágott csirkehúsból és karfiolból készíts levest, fűszer ízlés szerinti. Szűrd le a levet és kicsit nyomkodd szét a nagyobb darab karfiolokat, a csirkével együtt tedd a palacsinta közepére. Batyu alakra hajtsd fel a széleit, tűzd össze fogpiszkálóval és panírozd be majd süsd ki bő olajban mint a rántott húst. A hús elhagyható ill tetszés szerinti alapanyagokkal kombinálható. Ha a húslevesben megfőtt karfiolt a tésztába kevered az egyszerűbb megoldás én dinsztelt káposztával is szeretem, ezt szintén a tésztába keverve.
2016. jún. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!