Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fokhagymás joghurtos salátát...

Fokhagymás joghurtos salátát szeretnék készíteni, de miket tegyek bele?

Figyelt kérdés
Még nem próbálkoztam saláták készítésével eddig.
2016. márc. 25. 06:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én jégsalátát, kígyóuborkát, paradicsomot tennék bele, esetleg egy kis friss rukkolát, bazsalikomot. Ha szereted, egy hegyes erős paprikát is vághatsz bele, annak a csúcsos vége nagyon finom friss ízű, és a magház felé kezd erősödni. Az öntethez a joghurthoz add a fokhagymát összenyomva, vagy finomra vágva, ízesítsd frissen őrölt borssal, sóval, cukorral. Vigyázz vele, mert egy óra állás után jobban össze fognak állni a dresszing ízei, könnyen túl lehet fokhagymázni készítés közben.
2016. márc. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En ezt tegnap csinaltam meg, es nagyon finom lett! [link]
2016. márc. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es voltam. En tejfolt hasznaltam, de csinalhatod rogton gorogjoghurtbol is.
2016. márc. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
... es akkor nem kell bajlodni a lecsepegtetessel.
2016. márc. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehetsz bele bármilyen salátát, kis hagymát, retket, uborkát, paradicsomot.
2016. márc. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármit, aminek szezonja van, most, tél végén, tavasz elején hónapos retket, salátát, zöld hagymát, salátaféléket, medvehagymát, kígyó uborkát, nyáron paradicsomot, zöld és kápia paprikát, télen fekete retket, káposztát, kukoricát, szóval mindent, amit a piacon, vagy a szupermarket zöldséges standján látsz, ezeken kívül olívát, sajtot, magokat, csírákat, stb.

A salátakészítésben pont az a jó, hogy lehet improvizálni, a fantáziának semmi nem szab határt.

2016. márc. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat, és a segítséget!

Rögtön nézem is a linket!

2016. márc. 25. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!