Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tej automatában milyen tej van?

Tej automatában milyen tej van?

Figyelt kérdés

Először nem figyeltem hogy oda van írva hogy forralni kell. Forralás nélkül ittam meg. Semmi gond nem volt.

Másodjára már észrevettem a kiírást, fel is forraltam. Ezután ittam, hasmenés követte. Aztán a tej másnapra már savanyú szagú és fura is lett. Abból már nem ittam...


2015. szept. 27. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
házitej van benne
2015. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Nyers hazitej. Ahogy a tehenbol kijott, nemi homogenizalas utan (ertsd: osszeontottek az osszes tejet, jol elkevertek hogy a kulonbozo minosegu, zsirossagu adagokbol egy egyseges valami legyen). Forralni kotelezo.
2015. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A homogenizálás nem ezt jelenti.

Ne terjesszünk baromságot légyszi, kösz.

2015. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt a tejet ittam meg nyersen, amit előttem frissen fejtek le tehénből és szűrtek.
2015. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Házi tej. Ha jól hűt a hűtőd, másnapra még nem kellene, hogy megsavanyodjon, de a harmadik napot már nem biztos, hogy kibírja.

Nagyon ajánlatos felforralni. Mondjuk én már sok éve azt iszom és nem forralom meg, mert nem tudom meginni a forralt tejet és a boltit sem szeretem és semmi bajom nincs tőle, de nem én vagyok a követendő példa. :)

2015. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!