Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek a barátomnak?

Mit főzzek a barátomnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom eltalálni, hogy mit főzzek, ami mindenkinek jó. Baratom nagyon sok mindent szeret. Én személy szerint laktoz érzékeny vagyok. Mivel itthon főznék az egész család az én ételemet enné. Valami hús félére gondoltam. A család a krumplit se nagyon szereti. Nem akarok hagyományosat főzni, inkább valami különleges ételt mondjatok/mondjanak. Előre is köszönöm. :)
2015. jún. 21. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Először azt döntsd el, milyen fajta húst akarsz venni, sokkal könnyebb lesz utána eldöntened, hogy mit is főzz.

Most "menő" a csirke-pörkölt nokedlivel + uborkával. Persze ez lehet akár kovászos uborka is.

Vagy sertésből lehet egybe-sült fűszerekkel, fokhagymával tűzdelt, vagy éppen daráltat Stefáiának. Ha nem akarod tojással tölteni, rakhatsz a közepébe egy szál füstölt kolbászt is (bőrét húzd le!)

Sertés-csülök Pékné módra, ...

Marha hús vadasan, vagy egy jó lábas (bogrács) babgulyás belőle, imádom a marha-pörkölt nokedlivel...

2015. jún. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Házi csirkemájpástétommal töltött karajtekercs baconba burkolva. Szeletelve csodaszép és nagyon finom.

ha a krumplit nem nagyon szeretik, akkor zöldséges rizzsel pl gombás, vagy mexikóis is passzol mellé.

2015. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Karajt, szűzpecsenyét aszalt vagy friss gyümölcsökkel is meg lehet tölteni és úgy szép pirosra sütni.
2015. jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen húst előző nap bepácolni, hagymával rétegezve lerakni, másnap tepsiben megsütni. Ha érdekel az én megszokott pácomat is megírom.
2015. jún. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!