Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy összejövetelt szervezünk...

Egy összejövetelt szervezünk mit csináljak?

Figyelt kérdés
27 főt hívtunk össze. Húsleves lesz babgulyással. Csak az a kérdés miben főzzem meg? Kb.: 54 litert kell csinálni. A legnagyobb fazekam 20 literes 2x főzzem meg?

2015. ápr. 11. 15:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak egy kis családi összejövetel.
2015. ápr. 11. 15:12
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Egy 50 literes bográcsban!!!


(Csak megkérdezem, mert nálunk a babgulyás olyan egytálétel, de inkább leves-szerű. Akkor miért kell előtte-mellé a húsleves?)

2015. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a húsleves szerintem is felesleges, a babgulyás friss kenyérrel jó laktatós, utána inkább valami sütit nyomatéknak. de levesre levest nem csinálnék, nekem biztos nem esne jól.
2015. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Én is inkább lekváros kiflit, vagy frissen sütött lángos-félét, pogácsát adnék a babgulyás után!
2015. ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet még nem is hallottam, hogy húsleves babgulyással.

maradj az utóbbinál,azt szinte egytálételként lehet adni.

Finom és laktató, esetleg még pogácsát süss mellé.

és ne kétszer főzd meg, hanem két bográcsban egyszerre.

ha nem bográcsozás, akkor két nagy fazékban, szóval kérj kölcsön még egyet.

2015. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem lesz húsleves. Legalább kevesebbet kell főznöm. Csináljak kókuszkockát?
2015. ápr. 11. 19:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Huslevest felejtsd el, ez a legfontosabb!!!

A babgulyast keszitsd el gazdagon, ne sporolj ki semmit, amit alapjaraton illik bele, de vigyazz, mert az sem jo, ha nagyon zsiros es nehez igy tavasszal, nem a rosszullet a cel.

Minoseg a fo, nem a mennyiseg. :)

Oke, szoval babgulyas bogracsban

pipa. En igazi friss meleg hazi cipo rendelnek egy peksegbol melle,ez nagyon nagy siker lesz, meglatod, meg magaban, a szafttal is. Ezenkivul tehetsz ki pogacsat, sajtos rudat, sajtos masnit stb.

Ezutan ha kepesek meg enni, csakis edes johet szoba, egy fini de konnyebb desszert: pl. turotorta, joghurttorta, gyumolcssalata, turogomboc, almas es turos retes, malnas alomdesszert, citromos alomdesszert.

A kokuszkocka nekem mar sok. Valami tavasziasat helyette.:)

2015. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!