Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Borgaluska. Valaki hallott...

Borgaluska. Valaki hallott már róla?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. De anyukám régen készített borsodót, és abban volt tojásfehérjéből galuska. Talán erre gondolsz?
2015. márc. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen pontosan én is erre gondoltam, de nem mertem leírni:) Így már könnyebb, hogy másnak is ez jutott eszébe róla.
2015. márc. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet ez lesz az. Apám mesélte amikor fiatal volt és Pesten a Dob utcában laktak volt egy cukrászda ahol mindig ilyet evett és azóta nem is találkozott sehol se hasonlóval (igaz nem is vagyunk akkora cukrászdába járósak). Piskótáról mesélt és volt rajta ez a szósz. Most ahogy rákerestem úgy látszik stimmel minden. Az aranygaluska lenne amit apám piskótának mondott és ez a borsodó lenne az öntet.

Köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 27. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!