Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hallottatok már a vízenkőtt...

Hallottatok már a vízenkőtt nevű édességről?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne a receptje, de sehol nem találom! Ha valaki ismeri légyszi írja le! Köszi! :)
2010. febr. 15. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

vízen költ/ vízen kelt a neve.

[link]

2010. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2010. febr. 15. 21:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Az ugyanaz, mint a vízen kullogó?
2010. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos a receptjét nem tudom, de nagymamám nagyon sokszor sütött ilyen süteményt, imádtam!
2010. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem párom mondta most hogy milyen finom, de nem tudtuk hogyan készül...aztán beugrott hogy nagymamám is emlegetett olyat régen, hogy vízben kell keleszteni. Holnap meg is csinálom, de nem csak simán cukorba forgatom, hanem cukros dióba :) biztos fini lesz... :)
2010. febr. 15. 22:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Jól hangzik a recept!
2010. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem mi a macskafarkának kell vízbe tenni és hidegbe mikor hidegben nehezebben kel minden.
2010. febr. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hidd el, a vízben teljesen más állaga lesz, iszonyat finom, foszlós, nagyon szeretem

azért kell hideg víz, nem meleg, mert abban nem mállik szét a tészta


(a lusta lángos is hűtőben kel meg, hidegben :P)

2010. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!az anyukám alföldi és ő is vízenkullogónak hívja.amúgy pont úgy csinálta gyerekkoromban, mint, ahogy

a recept írja.tényleg konyharuhába téve lógatta vízbe.

diós cukorban szerintem is még finomabb lesz.lehet, hogy nosztalgiából én is megcsinálom a hét végén.

üdv.

2010. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok a szőke, de 3x-i elolvasás után sem értem a receptet, odáig oké, hogy a vízben megkel, de milyen lapokat vágok, csíkokat vagy mi? És mi az, hogy csavarok rajta egyet?És olajban sütöm ki?:) :) Köszi előre is a segítséget, én is ki szeretném próbálni!
2010. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!